Načítám
 • Banner
  Věděli jste, že...

  ... v lomu Benátky u Litomyšle těžíme kvalitní opuku, ze které vyrábíme ve středisku v Cerekvici nad Loučnou široký sortiment kamenných výrobků. Barevná škála Benátské opuky je velmi rozmanitá. Od žluté, výrazně oranžové barvy, přes okrovou, hnědou až po šedou.

  banner_button
Klikněte na produkt pro zobrazení podrobností

Ceník lomového kamene (Benátky u Litomyšle)
399,-Kč/t   Lomový kámen záhozový
jako kámen s širokým využitím v zahradní architektuře. Lze ho s úspěchem samozřejmě dále zpracovávat a upravovat, jeho použití je opravdu velmi široké.
1.131,-Kč/t   Lomový kámen rigolový
Rigolový kámen je určen především ke zdění. Tento druh kamene lze ještě upravovat a opracovávat podle potřeb stavebníky.
1.597,-Kč/m2   Lomový kámen jednostranně opracovaný
Tento druh našeho sortimentu je jednoznačně určen především pro zdění, vyzdívání a přizdívky. Jeho využítí je velice široké a pro jeho vlastnosti je použitelnost téměř neomezená. Standartně dodávaný materiál je určen pro sílu zdiva od 20 do 30cm. Pohledová strana je vždy opracována osekáním.
1.670,-Kč/m2   Lomový kámen jednostranně opracovaný (pásek)
Tento materiál je určen především k obkládání, dozdívání a přizdívání stávajícího zdiva. Dodáváme jej v síle do 10cm. Pohledová plocha je vždy upravena osekáním.
10.406,-Kč/m3   Kamenné bloky a kvádry do 1m3
Jedná se o opukové bloky a kvádry objemové velikosti od 0,2 do 1m3. Slouží především k dalšímu zpracování, nebo jako prvky zahradní architektury.
14.641,-Kč/m3   Kamenné bloky a kvádry nad 1m3
Jedná se o opukové bloky o velikosti nad 1m3. Vhodné jsou především k dalšímu zpracování nebo jako architektonické prvky, především v exteriéru.
Ceník řezaného kamene (Cerekvice nad Loučnou)
od 1.549,- Kč/m2   Řezaná dlažba a obklad - formát na přání zákazníka
Jedná se o deskovinu v síle od 2 do 10cm naformátovanou do rozměrů dle přání zákazníka. Formátovaná dlažba, obklad nemusí mít jednotné rozměry, lze formátovat např. do tzv. haklů, mozaik atd.. Povrchově lze upravovat jakkoli a oblast využití tohoto sortimentu je opravdu velmi široká.
od 1.797,-Kč/m2   DIA desky neformátované
Opukové desky v síle od 4cm bez povrchové úpravy a naformátování. Většinou jsou určeny k dalšímu zpracování buď naformátováním nebo je lze použít pro vytvoření anglických dlažeb. Podle síly deskoviny lze používat i celé desky. Povrchově lze upravit všemi dostupnými technologiemi.
od 47.251,-Kč/m3   Hranoly menších rozměrů (od rozměrů + 10)
Řezané hranoly jsou architektonickým prvkem jak do interiéru, tak do exteriéru. Slouží k vytváření překladů, říms, zákrytových desek, podstavců atd.. Mohou být povrchově upravovány všemi našimi dostupnými technologiemi a jsou dodávány v síle od 10cm a délkách do 190cm.
532,-Kč/m2   Krajiny na šlapáky - odřezy
Tento produkt je využíván především na vytváření volně kladených pochůzných chodníků v exteriéru. Desky jsou po drobných úpravách určeny k pokládce do štěrkopísků a vytvoření jednotlivých nášlapů.
641,-Kč/m2   Prýskání, pemrlování obkladů
Pemrlování je povrchová úprava především dlažeb a pochůzných povrchů, sloužící k vytvoření protiskluzného povrchu. Tuto úpravu doporučujeme od síly materiálu 4cm. Prýskání je povrchová úprava především obkladů a zdících prvků, která slouží k vytvoření imitace přirozeného lámaného povrchu kamene. Nelze vytvářet na deskách větších rozměrů ( v ploše).
968,-Kč/m2   Špicování obkladů
Špicování je povrchová úprava, především dlažeb a pochůzných povrchů, která směřuje ke zdrsnění a vytvoření protiskluzných úprav. Od jemných drážek až po hluboké rýhy.
333,-Kč/m2   Tryskání obkladů
Tryskání je povrchová úprava, při které dochází vlivem vysokého tlaku a jemných částic ke zdrsnění povrchu. Lze tak vytvořit protiskluzný povrch, ale také například i výraznější reliéfy. Tryskat lze hladké povrchy, ale i kámen lámaný, nebo sekaný.
Materiál osobně vybíraný a barevně sladěný je s cenovým navýšením 10%.
Nakládka a obalové materiály jsou zahrnuty v ceně. V případě expedice na paletách požadujeme tyto výměnou.
Veškeré ceny jsou platné od 15.5. 2016 a jsou uvedeny včetně DPH 21%.
Množstevní slevy poskytujeme na základě dohody a v závislosti na velikosti objednávky.

Ceník opuky
V krátkosti

Dne 17.5. 2016 jsme aktualizovali ceník opukového kamene.

Publikováno: 17.05.2016

Dne 16.7. 2014 jsme aktualizovali ceník opukového kamene.

Publikováno: 17.07.2014
Vybrané reference

TIP: Roluj fotografie tažením posuvníku níže....

 • Klikněte pro zobrazení detailu referencí
 • ČSN EN ISO 14001:2005
 • ČSN EN ISO 9001:2009
 • ČSN OHSAS 18001:2008

 • Protokoly analýz a zkoušek:
 • Výsledky zkoušek dekoračního kamene
 • Rozbor vzorku písčitého spongil. vápence
 • Protokol ZL732
ONCZ.NET
Email: cerekvice@profistav.cz
Tel.: +420 606 622 542

Copyright 2018 © Opukový kámen Benátky u Litomyšle,a.s. | Tvorba WWW: Webpublicator
Zaslat poptávku